Logowanie
  
Rejestracja | Zapomniane hasło?
-
  Strona Główna
  Forum
  Redakcja
  Reklama
  Szukaj

  Rejestracja RU
  Rasy
  Klasy
  Œwiat

PARTNERZY:
chwilówki - porady, informacje, opinie

pozycjonowanie stron
Podsumowanie CBT4 Einar - 12/05/2012 12:17     
Witajcie drodzy czytelnicy!
Jako iż od jakiegoś czasu nie pojawiały się na naszym portalu żadne newsy, wziąłem sprawy w swoje ręce i postanowiłem uzupełnić zaległy materiał. Zapraszam do lektury.


Czwarte beta testy zaczęły się w grudniu i zakończyły w marcu. Przez te 95 dni, gracze wykazali się dużą aktywnością, jak wskazują statystyki; założono 173 gildie, zbudowano ok. 3400 domów, sprzedano 130 tys przedmiotów, posadzono aż 2.2 mln drzew, zakupiono 750 tys sosen i 660 tys truskawek. Są to statystyki którymi AA w obecnej fazie może się pochwalić, a wynika z nich, że gra świetnie się sprawuje. Ale jest i zła wiadomość, przynajmniej dla mnie... innym może wydawać się całkiem neutralna. Czytaj dalej...

XLGAMES Planuje kolejną fazę CBT, więc jeszcze trochę poczekamy skoro poprzednia trwała trzy miesiące. Jednak podczas tych trzech miesięcy, nie wspominając już o tych osiągnięciach które już wymieniłem, deweloperzy zbadali opinie dwóch tysięcy graczy, przy czym większość była badana przez nich osobiście, a nie ankietami. CBT4 wniosło też ogromne urozmaicenie zarówno pod kątem grafiki, jak i mechaniki gry. Dodano bowiem trzy nowe kontynenty, cztery obszary morskie, możliwość prowadzenia oblężenia (byłem przekonany że już wcześniej zostało to wprowadzone, ale jednak nie), dodano piratów, ale nie jest to klasa postaci, nie znalazłem dokładnych informacji co to znaczy, stworzono również potwora morskiego o nazwie Kraken, którego można zobaczyć na filmie który dołączam do treści i pojawi się też dom aukcyjny, którego w sumie nie powinno zabraknąć w każdej dobrze presporującej się grze tego gatunku. Zespół poprawił też wygląd rasy Ferre i system tworzenia wszystkich postaci, dodając przy tym nową rasę - Hariharan. Pojawiła się też nowa ciekawa opcja, która jest mi znana z gry Haven & Hearth - możliwość tropienia złodziei. Jeśli ktoś podkrada surowce z twojego terenu, będzie zostawiał ślady, którymi podążając możemy dotrzeć do złodzieja. Tyle oto dodali, ale też coś usunęli. Panowie, trzymajcie się, świat AA stał się uboższy o... beczki z alkoholem! Zaiste smutna nowina, ale najlepszy jest powód, o którym przeczytałem na innym polskim portalu. Podczas wesela, jeden z zaproszonych gości postarał się o dodatkową atrakcję i postanowił wrzucić ową beczkę z alkoholem do ognia... alkohol i ogień, to chyba nie zwiastuje nic dobrego? Powstała ogromna eksplozja która zabiła wszystkich weselników.


Więcej...         Czytano: 5150
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Wojaszek
DATA: 04/09/2014 21:30
O Jezu czy ta strona już umarła? Ludzie obudźcie się Open Beta już jest.

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:43
gdzie sie gre pobiera

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:42
e

^freon3
DATA: 01/02/2014 22:35
Hej

~Raga
DATA: 28/01/2014 21:53
Siema smiley

Copyright 2011 by archeage.pl
Powered by Extreme Fusion || Design TTBoS || Code by: Rafik