Logowanie
  
Rejestracja | Zapomniane hasło?
-
  Strona Główna
  Forum
  Redakcja
  Reklama
  Szukaj

  Rejestracja RU
  Rasy
  Klasy
  Œwiat

PARTNERZY:
chwilówki - porady, informacje, opinie

pozycjonowanie stron
ArcheAge prze na zachód freon3 - 24/01/2013 19:45     
Witam,

Chciało by się rzec "stało się" jak podają okoliczne strony o mmo i sami twórcy właśnie nadeszła wiekopomna chwila. ArcheAge ma swojego wydawcę na zachodzie, a jest nim Trion Worlds firma, którą znamy ze stworzenia Rifta i kilku jeszcze innych gier. Możemy spokojnie usiąść w fotelach i czekać gdyż Trion znane jest z przykładania się do swojej pracy i trzymania dobrego poziomu w swoich grach.
Rozmowy były trzymane w wielkiej tajemnicy jeśli nawet my nie wiedzieliśmy, w którą stronę one zmierzają, co prawda już jakiś czas temu XL Games informował nasz portal, że wydawca jest poszukiwany, ale wtedy nikt nie zdradził nam szczegółów, teraz jednak kurtyna została podniesiona. Niewiele osób może kojarzy z czego jeszcze jest znany Trion, a mianowicie ze swoich wypowiedzi na temat F2P. Trion od dłuższego czasu stoi murem za tym, aby gry, które wychodzą z pod ich ręki były P2P/B2P tak więc jedna z tych opcji wydaje się bardzo możliwa w naszym regionie geograficznym.
Kończąc swój wywód chciałbym im pogratulować gdyż w obrębie ich wydawnictwa będzie nie tylko Ameryka, ale również Europa, Turcja i Nowa Zelandia, co jest niezmiernie ważne, gdyż oznacza to, że Europa uniknie wydawcy Niemieckiego, wiadomo jak to z tymi naszymi sąsiadami jest i jacy potrafią być pazerni na kasę.

Podam wam tylko oryginalne wypowiedzi i lecę szukać dalszych nowości z AA:“We’re thrilled to be working with Trion Worlds, a company who is setting a new standard for gaming by embracing original, high-quality IPs on a dynamic connected platform,” said Jake Song, CEO and founder of XLGAMES. “We are impressed with Trion’s track record as they have consistently delivered against an unwavering vision; we are confident partnering with Trion will help bring ArcheAge a successful game that satisfies audience both in East and West.”

“We’re very impressed with ArcheAge, and the level of anticipation for the game is absolutely astonishing,” said Dr. Lars Buttler, CEO and founder of Trion Worlds. “We are very proud of the catalog of world-class games we will be offering through Red Door. Now, with ArcheAge, we are bringing the best in Asia onto our platform.”

Nieco więcej znajdziecie tutaj: http://massively.joystiq.com/2013/01/24/trion-to-publish-archeage-in-the-west

Oczywiście zapraszam również na nową stronę Triona, gdzie możecie zapisywać się już na Newsletter: http://www.archeagegame.com/en/

Cześć i do kolejnego newsa
Więcej...         Czytano: 5829
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Wojaszek
DATA: 04/09/2014 21:30
O Jezu czy ta strona już umarła? Ludzie obudźcie się Open Beta już jest.

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:43
gdzie sie gre pobiera

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:42
e

^freon3
DATA: 01/02/2014 22:35
Hej

~Raga
DATA: 28/01/2014 21:53
Siema smiley

Copyright 2011 by archeage.pl
Powered by Extreme Fusion || Design TTBoS || Code by: Rafik