Logowanie
  
Rejestracja | Zapomniane hasło?
-
  Strona Główna
  Forum
  Redakcja
  Reklama
  Szukaj

  Rejestracja RU
  Rasy
  Klasy
  Œwiat

PARTNERZY:
chwilówki - porady, informacje, opinie

pozycjonowanie stron
Wielki początek dobrej współpracy freon3 - 14/08/2012 21:20     
W pierwszej kolejności należało by się przedstawić, tak więc.

Witam wszystkich,
Mam na imię Marcin i od dzisiaj będę nowym redaktorem na portalu, chciałbym niezmiernie za to podziękować, ale nie tak żebym przychodził z niczym, o co to to nie. Otóż gdy ten portal startował zostałem skierowany tutaj przez swojego przyjaciela, który zaproponował mi współpracę, jednak długo strona świeciła pustkami i wydawało się, że już nic z tego. Teraz powoli odżywa z czego się niezmiernie cieszę, ale przejdźmy do rzeczy. Mając swoje pierwsze stanowisko tutaj i studia na barku postanowiłem napisać z prośbą o współpracę z XLGames i o dziwo dzisiaj dostałem odpowiedź i to jest powód dla, którego tu przychodzę. Nie mogłem zabrać ze sobą tego co udało mi się osiągnąć i poczułem się w obowiązku aby do was wrócić.
Przynoszę jednak moje kontakty w studiu XLGames, a nasza strona niebawem zostanie dodana jako oficjalna strona partnerska w naszym kraju i do tego redakcja naszego serwisu dostanie wejściówki do nadchodzących testów. Jest mi niezmiernie miło was o tym poinformować, gdyż testy zbliżają się wielkimi krokami i my będziemy jednymi ze szczęśliwców, którzy będą mogli informować was na bieżąco.
Jako redaktor z dość dużym bagażem doświadczeń postaram się raczyć was wszelkimi nowościami jakie wpadną mi w ręce, ale to nie wszystko, zapewne samo siedzenie tutaj nie poprawi wam humoru, tak więc postaramy się organizować dla was liczne zabawy, a kto wie czy XLGames się do tego nie dołoży, to się okaże już wkrótce, jak tylko nasza współpraca zakorzeni się na dobre.

Druga sprawa to, że mam dla nas polskich graczy pozdrowienia od przedstawiciela XLGames: "Greetings to all ArcheAge fans in Poland"

Teraz kolejna rzecz, XLGames hucznie wspomina o rejestracji na CBT5 i w międzyczasie był też wywiad, oraz trzy filmiki, jeden z kreacją postaci, drugi ze zmianami, a trzeci to prezentacja skili i uzbrojenia:Jak widać wiele się zmieniło, doszło kilka nowych opcji, poprawiono także nieco wygląd kreatora postaci, który ma być teraz bardziej funkcjonalny i dawać wiele radości. Do dyspozycji dostajemy dobrze znane z innych gier suwaki, które pomogą nam w stworzeniu naprawdę wyjątkowej, wyróżniającej się postaci. Mnogość opcji dostępnych w tym kreatorze jednych może ucieszyć, a tymi na pewno będą miłośnicy tego typu rozwiązań. Innych, którzy nie lubią godzinami przesiadywać w kreatorze mogę pocieszyć wiadomością, że twórcy udostępnią tzw. szybki kreator, czyli przycisk który w mgnieniu oka z gotowych komponentów wykreuje coś dla was. Podobne rozwiązanie zostało zastosowane choćby w Aionie.

Na koniec obiecane 2 kolejne filmiki, dodam tylko, że ta wersja doczeka się pełnej implementacji CryEngine3:Więcej...         Czytano: 5894
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Wojaszek
DATA: 04/09/2014 21:30
O Jezu czy ta strona już umarła? Ludzie obudźcie się Open Beta już jest.

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:43
gdzie sie gre pobiera

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:42
e

^freon3
DATA: 01/02/2014 22:35
Hej

~Raga
DATA: 28/01/2014 21:53
Siema smiley

Copyright 2011 by archeage.pl
Powered by Extreme Fusion || Design TTBoS || Code by: Rafik