Logowanie
  
Rejestracja | Zapomniane hasło?
-
  Strona Główna
  Forum
  Redakcja
  Reklama
  Szukaj

  Rejestracja RU
  Rasy
  Klasy
  Œwiat

PARTNERZY:
chwilówki - porady, informacje, opinie

pozycjonowanie stron
ArcheAge prze na zachód freon3 - 24/01/2013 19:45     
Witam,

Chciało by się rzec "stało się" jak podają okoliczne strony o mmo i sami twórcy właśnie nadeszła wiekopomna chwila. ArcheAge ma swojego wydawcę na zachodzie, a jest nim Trion Worlds firma, którą znamy ze stworzenia Rifta i kilku jeszcze innych gier. Możemy spokojnie usiąść w fotelach i czekać gdyż Trion znane jest z przykładania się do swojej pracy i trzymania dobrego poziomu w swoich grach.
Rozmowy były trzymane w wielkiej tajemnicy jeśli nawet my nie wiedzieliśmy, w którą stronę one zmierzają, co prawda już jakiś czas temu XL Games informował nasz portal, że wydawca jest poszukiwany, ale wtedy nikt nie zdradził nam szczegółów, teraz jednak kurtyna została podniesiona. Niewiele osób może kojarzy z czego jeszcze jest znany Trion, a mianowicie ze swoich wypowiedzi na temat F2P. Trion od dłuższego czasu stoi murem za tym, aby gry, które wychodzą z pod ich ręki były P2P/B2P tak więc jedna z tych opcji wydaje się bardzo możliwa w naszym regionie geograficznym.
Kończąc swój wywód chciałbym im pogratulować gdyż w obrębie ich wydawnictwa będzie nie tylko Ameryka, ale również Europa, Turcja i Nowa Zelandia, co jest niezmiernie ważne, gdyż oznacza to, że Europa uniknie wydawcy Niemieckiego, wiadomo jak to z tymi naszymi sąsiadami jest i jacy potrafią być pazerni na kasę.

Podam wam tylko oryginalne wypowiedzi i lecę szukać dalszych nowości z AA:“We’re thrilled to be working with Trion Worlds, a company who is setting a new standard for gaming by embracing original, high-quality IPs on a dynamic connected platform,” said Jake Song, CEO and founder of XLGAMES. “We are impressed with Trion’s track record as they have consistently delivered against an unwavering vision; we are confident partnering with Trion will help bring ArcheAge a successful game that satisfies audience both in East and West.”

“We’re very impressed with ArcheAge, and the level of anticipation for the game is absolutely astonishing,” said Dr. Lars Buttler, CEO and founder of Trion Worlds. “We are very proud of the catalog of world-class games we will be offering through Red Door. Now, with ArcheAge, we are bringing the best in Asia onto our platform.”

Nieco więcej znajdziecie tutaj: http://massively.joystiq.com/2013/01/24/trion-to-publish-archeage-in-the-west

Oczywiście zapraszam również na nową stronę Triona, gdzie możecie zapisywać się już na Newsletter: http://www.archeagegame.com/en/

Cześć i do kolejnego newsa
Więcej...         Czytano: 6578
Technologia Nvidi w ArcheAge freon3 - 22/01/2013 11:12     
Witam

Każdy z nas wie, że XL Games cały czas dopieszcza swój produkt i nie dziwi więc fakt, że podczas OB postanowili zaprezentować nam efekty swojej pracy. Na filmiku, jaki się ukazał dwa dni temu możemy sami się przekonać o tym jak gra rozwinęła się, od strony wykorzystywanych technologii:Do zobaczenia w kolejnym newsie.
Więcej...         Czytano: 5844
Nowa oficjalna strona ArcheAge EN freon3 - 16/01/2013 17:49     
Witam po dłuższej przerwie,

Jak zapewne wielu z was zauważyło, w czasie trwania OB uruchomiona została nowa strona AA EN, jest dynamiczna, przekazuje nam obraz tego co nas czeka w przyszłości ale przede wszystkim nas interesuje jedno, na tej nowej stronie to nasz portal został ujęty jako oficjalny fanpage, za co dziękuję naszemu kontaktowi w XL Games. Nasza współpraca żwawo się rozwija i niebawem przekażemy wam więcej nowych treści.

Tym czasem zapraszam wszystkich do odwiedzenia nowej strony ArcheAge:
http://www.archeage.com/en#index

Na koniec filmiki z OB, które są dziełem naszych rodaków z "IX Kohorty"
Pozdrawiamy was i czekamy na więcej, oraz trailer z portalu AA:

Budowa Domu:Budowa Statku:
Więcej...         Czytano: 7714
Obiecane filmiki freon3 - 21/08/2012 17:02     
Witam czytelników,

Miałem drobne problemy techniczne, na które nie zwracajcie uwagi czyt. artefakty - ewidentna wina mojego komputera, no ale co zrobić filmiki nagrałem i z tego się cieszcie.

Zacznijmy od spraw przyziemnych czyli taniec:Co mogę powiedzieć o tym elemencie ? an cóż pierwszy raz oddano nam do użytku coś podobnego w mmorpg. Zacznijmy od tego, że możemy tańczyć w ruchu, czyli np. idąc tanecznym krokiem i to dosłownie. Twórcy jednak nie zaprzestali na tym, wystarczy skoczyć i przycisnąć "D", aby nasza postać wskazała w tym kierunku palcami, wykonując przy tym fajny ruch.

Kolejna sprawa to ruch:Poszczególne rasy inaczej się poruszają i inne wydają dźwięki przy tym, nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że twórcy zagłębili się jak nikt dotąd w mmo, w sposób w jaki to się dzieje. Niemal że z uporem maniaka dociekałem czy to tylko jakiś chwyt marketingowy, ale prawda okazuje się inna. Wiecie jak porusza się gepard ? tak porusza się rasa Ferresów podczas sprintu osobiście przejrzałem materiały aby porównać, ewidentnie twórcy wzorowali się na naturze i dogłębnie zbadali sposoby poruszania się różnych zwierząt, ludzi itp.
Podchodzenie pod górkę rzeczywiście napawa trudności, a schodzenie ze stromego zbocza wzbija tumany kurzu, a my osuwamy się w dół, przy czym deweloperzy zadbali tu o każda animację ruchu. W zależności od tego jaką rasę wybierzemy poczujemy, że nasza postać porusza się więc inaczej. Podczas sprintu dodatkowo postacie zmieniają swój sposób poruszania się. Możemy skorzystać z obelisku, który umożliwia nam szybsze poruszanie się przez około 20 sekund, albo naszej własnej manny, a ta szybko się kończy mimo, że efekt może w praktyce trwać do 2 minut, zapewne im silniejsi będziemy tym dłużej będziemy mogli używać tego efektu, wiąże się to z tym, że wraz z lvl'em zwiększa nam się ilość posiadanego życia i energii/many.

Temat ruchu nie był by pełny gdyby nie wierzchowce, a tak tu nie ma żadnego kopiowania jak mantra z takich produkcji jak wow, tak więc nasz mount nie zrobi czegoś, czego nie zrobiło by prawdziwie żyjące zwierze w realnym świecie i to dotyczy wszelakich elementów, takich jak skok, bariery, obracanie w powietrzu, czy nawet ruch w tył czy na boki. Grając wspomnianą rasą Ferres miałem okazję sprawdzić póki co dwa rodzaje mountów, ale to co zobaczyłem przeszło moje wszelkie oczekiwania, dla tego przejdźmy od razu do kolejnego tematu, którym będą wierzchowce.

Wierzchowce - czyli jak je wychować i nie pomyliłem się tu naszego mounta chowamy od małego:Pierwszego mounta dostajemy z zadania, w którym musimy zanieść go na pastwisko, w przypadku rasy Ferres są to urodziwe małe lwiątka. Gdy mamy już naszego mounta w koszyku nasza postać nagle spowalnia swój ruch, bowiem idzie z obciążeniem w postaci tegoż zwierzaka i tak sprawa się ma z każdym elementem jaki będziemy dźwigać na naszych barkach, a tych jest nie mało smiley. Gdy już zaniesiemy naszego zwierza na miejsca ten oczekiwać od nas będzie, że go nakarmimy inaczej będzie stał ze stuloną głową i coraz bardziej słabł, nie wiem czy może umrzeć bo tak długo nie czekałem, ale ewidentnie pokazuje swoje niezadowolenie.
Jak nakarmić naszego zwierzaka ?
Sprawa jest dość prosta u sprzedawcy w pobliskiej osadzie kupujemy nasiona, które należy zasadzić i nieco wypielęgnować, dobrze jest aby je podlać wodą ze studni, która znajduje się w każdej mniejszej, bądź większej miejscowości. Gdy nasze roślinki dorosną musimy je ściąć, w moim przypadku postać wykopuje bulwy, które potem podaje swojemu przyszłemu wierzchowcowi. Gdy nakarmimy naszego zwierza temu automatycznie poprawia się humor i okazuje to swoim zachowaniem, kolejnym etapem jest napojenie go i następne umycie. Gdy zakończymy te wszystkie pierwsze czynności nasz zwierzak będzie od nas wymagał zabawy i tak przyzwyczai się do nas. Po chwili gra oznajmia nam, że nasz zwierzak już urósł i możemy go wziąć do torby. Ponowne kliknięcie na ikonkę będzie skutkowało pojawieniem się już w pełni dojrzałego wierzchowca, który może za nami chodzić, lub możemy go odwołać do torby. Gdy przyzywamy naszego wierzchowca pojawia nam się kilka opcji do jego obsług, takich jak odwołanie, wsiadanie na mounta i elementy jego uzbrojenia wraz ze statystykami, tak jak to ma miejsce w przypadku naszej postaci, naszego wierzchowca możemy ubrać i wyszkolić, przez co stanie się on nieodłącznym towarzyszem naszej podróży i przywiążemy się do niego. Czasami lepiej jest odwołać mounta gdyż ten podobnie jak my ma swoje życie, a przywrócenie go do życia jest nieco kosztowne i czasochłonne.

Czym była by gra bez walki (przedstawiam wam kilkadziesiąt sekund z walki magiem) :Jeśli chodzi o walkę to wygląda ona dość podobnie jak w innych grach tego typu, ale poza swoimi głównymi zdolnościami rozwijamy również poboczne, których jest naprawdę masa. Poszczególne czary potrafią wprawić nas w osłupienie.
Zaczynając od maga, możemy podpalać przeciwników, zamrażać, ściskać wielkimi błotnymi rękoma, unosić w powietrze używając siły wiatru i zamykać w wodnych bańkach, które otworzyć możemy na dużej wysokości i w ten sposób zrzucić przeciwnika w otchłań. Poza takimi elementami trzeba wam wiedzieć, że postacie nie przenikają przez siebie i zmarli nie znikają od razu. Element ten wiąże się z tym, że możemy kopnąć przeciwnika i zrzucić go w przepaść i to samo zrobić z jego ciałem jeśli wcześniej dokonaliśmy mordu.

Jestem pod wielkim wrażeniem tej gry, która przerosła moje największe wyobrażenia i to co widziałem do tej pory było ledwie ułamkiem tego co jest dalej i dalej. Tereny, które przyszło mi zwiedzić są ogromne, tak samo jak możliwości, które nam udostępniono i choć gram niecały tydzień już wiem, że chciałbym mieć tą grę w przyszłości w języku angielskim na swoim dysku.

Dodam jeszcze, że jeszcze dzisiaj udostępnię wam zrobione screeny i kolejny filmik z gry, które to znajdziecie w tym newsie.

Ps. Obiecany dodatkowy filmik:

Pozdrawiam,
Więcej...         Czytano: 5478
2 screeny z gry i zapowiedź filmu freon3 - 19/08/2012 17:38     
Witam,

Przejdźmy od razu do rzeczy, zapewne jak wiecie nasza redakcja dostała się do CBT5 z czego jesteśmy bardzo wdzięczni XLGames. Ja i Dakai mamy już grę u siebie, tylko klient coś dzisiaj strasznie toporny, ale zamierzamy nakręcić kilka filmików, w których przedstawimy wam nieco ten wspaniały świat. Szykujemy się również do wywiadu z pracownikami XLGames, mamy nadzieję, że odpowiedzą nam na kilka interesujących pytań.

Musicie wiedzieć, że zapowiedzi które przez ten cały czas widzieliśmy nie były mylne, albowiem świat jest wielki, otwarty, wszędzie można budować, chociażby zaraz po wyjściu z lokacji startowej. Miałem okazje już ścinać drzewka czy wykopywać je z ziemi, no i ten niczym nieograniczony crafting, nic tylko iść dalej i dalej. Jak już mówiłem zrobiłem dla was screeny, które automatycznie pojawiły się na stronie głównej gry, czego się nie spodziewałem. Nie mogłem odnaleźć wszystkich, ale 2 dwa się udało.

Pokażę więc wam wnętrze domu i kawałek okolicznego pejzażu:

Wnętrze czyjegoś domku, swój już rozpocząłem budować, ale w niedziele serwery szybciej wyłączają, tak więc pokażę wam innym razem:Taka ciekawostka, wchodząc do czyjegoś domu, po pierwsze możemy przeszperać wszystkie szuflady i coś wynieść właścicielowi, ale na szczęście nie są to meble smiley, poza tym możemy położyć się w czyimś łożu czy ściąć zasadzone przed domkiem drzewo. Widziałem domki 3 wielkości, pierwszy to takie przysłowiowe pudło, ale drugi już wielkości wiejskiego domu, trzeci który widziałem był już bardziej okazały i miał wygląd mniejszej fortecy, w której można by się nieźle zabawić swoją drogą. Jestem jeszcze dość daleko od wody, ale widziałem już sterowiec w oddali tak więc czekajcie na dalszą relacje z gry.

Na koniec łapcie pejzaż i zdjęcie z reklamą ArcheAge prosto ze sportowego boiska:


Ps. chciałbym wam stremować grę na żywo, ale nie wiem ile osób było by chętnych do oglądania i na kiedy. Wypowiedzcie się w komentarzach pod newsem ułatwi to mi sprawę.

Pozdrawiam,
Więcej...         Czytano: 5381
Start CBT5. Nasz serwis partnerem XLGames w Polsce freon3 - 17/08/2012 00:05     
Witam naszych czytelników,

Spieszę z wiadomością, że oficjalnie rozpoczęła się nasza współpraca z XLGames, dostaliśmy już obiecane wcześniej wejściówki dla prasy, a także materiały, z których zapewne w najbliższym czasie skorzystamy. Dostęp do testów, a te jak wiecie rozpoczęły się dzisiaj ma każdy z naszych wiernych redaktorów i będziemy informować was na bieżąco z centrum wydarzeń.

Teraz kilka informacji dla posiadaczy wejściówek:

Sierpień 16 12:00pm (GMT+9) – Wrzesień 1 2:00am

Czas (GMT+9)

Dni powszednie (Pon-Piąt) 12:00pm – 2:00am
Weekendy (Sob-Nied) 24 h serwery startują w sobotę o 12:00pm

Myślę, że będzie dosyć czasu aby przekazać wam jak najwięcej informacji o grze. Miejmy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna.
Niosę jeszcze dla was kolejne słowa ciepłego powitania od przedstawicieli XLGames, którzy podobnie jak my cieszą się z ogromnego zainteresowania CBT5 w Polsce.

Chciałbym na koniec wspomnieć o tym, że prócz rzeszy fanów z poza Korei i różnych środowisk medialnych dostęp, za sprawą korporacji Tencent Games będzie miało ponad 500 graczy z Chin, którzy zagoszczą na tych samych serwerach co pozostali, a trzeba wam wiedzieć, że podczas CBT5 będziemy mieli do dyspozycji aż trzy serwery.
Ślę również pozdrowienia od waszego drogiego redaktora Dekaia, który w najbliższym czasie zamierza powrócić do publikowania na naszym portalu. Pozwólcie, że również dołączę się do tych pozdrowień.

Do zobaczenia na forum i w kolejnych newsach ze świata ArcheAge.
Więcej...         Czytano: 5582
Filmy zapierające dech w piersiach freon3 - 16/08/2012 12:11     
Witam ponownie,

Dzisiaj zajmiemy się nowymi filmikami, jakie pojawiły się w sieci. Specjalnie czekałem na drugą część, tak aby umieścić to w tym newsie. Oprawa audio-wideo naprawdę robi wrażenie i choć są to zaledwie filmy promujące grę i zapowiadające to można odnieść wrażenie, że twórcy przykładają wielką uwagę do swojego dzieła, podobnie jak to robi chociaż by Blizzard.

Delektujcie się:

W obu filmach widać dramatyzm sytuacji, dbałość o szczegóły, piękną główną bohaterkę (swoją drogą ciekawe kim jest ta niewiasta) i ładne animacje. Całość choć krótka daje nam przedsmak tego co czeka nas grając w ten tytuł, mam głęboką nadzieję, że gra zaoferuje nam takie przerywniki filmowe, wiadomo, że pewne generowane przez silnik są już zaimplementowane, ale kto wie.

Na koniec filmik, który dodałem już na forum, a który pokazuje panel logowania i tzw. "Credits" wraz z przejmującą oprawą dźwiękową:Dodam tylko, że dzisiaj przedstawiciele ArcheAge (fani AA zaopatrzeni przez XLGames w prezenty dla innych fanów smiley) zawitali na Gamescom, gdzie rozdawać mają również jakieś dziwne pakuneczki, a ci którzy pragną, ale nie mogą ich znaleźć mają zgłosić się pod ten numer +49 162 953 2128.

A to już wspomniane prezenciki, sam jestem ciekaw co w nich jest, a wy ?:Więcej...         Czytano: 5807
Wielki początek dobrej współpracy freon3 - 14/08/2012 21:20     
W pierwszej kolejności należało by się przedstawić, tak więc.

Witam wszystkich,

Mam na imię Marcin i od dzisiaj będę nowym redaktorem na portalu, chciałbym niezmiernie za to podziękować, ale nie tak żebym przychodził z niczym, o co to to nie. Otóż gdy ten portal startował zostałem skierowany tutaj przez swojego przyjaciela, który zaproponował mi współpracę, jednak długo strona świeciła pustkami i wydawało się, że już nic z tego. Teraz powoli odżywa z czego się niezmiernie cieszę, ale przejdźmy do rzeczy. Mając swoje pierwsze stanowisko tutaj i studia na barku postanowiłem napisać z prośbą o współpracę z XLGames i o dziwo dzisiaj dostałem odpowiedź i to jest powód dla, którego tu przychodzę. Nie mogłem zabrać ze sobą tego co udało mi się osiągnąć i poczułem się w obowiązku aby do was wrócić.
Przynoszę jednak moje kontakty w studiu XLGames, a nasza strona niebawem zostanie dodana jako oficjalna strona partnerska w naszym kraju i do tego redakcja naszego serwisu dostanie wejściówki do nadchodzących testów. Jest mi niezmiernie miło was o tym poinformować, gdyż testy zbliżają się wielkimi krokami i my będziemy jednymi ze szczęśliwców, którzy będą mogli informować was na bieżąco.
Jako redaktor z dość dużym bagażem doświadczeń postaram się raczyć was wszelkimi nowościami jakie wpadną mi w ręce, ale to nie wszystko, zapewne samo siedzenie tutaj nie poprawi wam humoru, tak więc postaramy się organizować dla was liczne zabawy, a kto wie czy XLGames się do tego nie dołoży, to się okaże już wkrótce, jak tylko nasza współpraca zakorzeni się na dobre.

Druga sprawa to, że mam dla nas polskich graczy pozdrowienia od przedstawiciela XLGames: "Greetings to all ArcheAge fans in Poland"

Teraz kolejna rzecz, XLGames hucznie wspomina o rejestracji na CBT5 i w międzyczasie był też wywiad, oraz trzy filmiki, jeden z kreacją postaci, drugi ze zmianami, a trzeci to prezentacja skili i uzbrojenia:
Więcej...         Czytano: 6981
Rejestracja na CBT5 Einar - 26/05/2012 12:55     
Witajcie czytelnicy!
Śpieszę donieść iż właśnie rozpoczęła się rejestracja testerów na Closed Beta Testy 5 w Korei Południowej i Chinach. Harmonogram CBT5 nie został jeszcze ujawniony, ale jeśli tylko czegoś się dowiem, dowiecie się i Wy! Na testerów mogą się zgłosić wyłącznie rezydenci wyżej wymienionych państw, tak więc znowu odpadamy. Otrzymamy jednak nową możliwość wychwytywania informacji z przebiegu wydarzeń, gdyż XLGAMES przedstawia teraz newsy na Facebooku w języku angielskim.

Otrzymujemy też pewien obrazek odnoszący się do Facebooka, który mówi: "Like!" smiley
Angielska strona
Koreańska strona


Więcej...         Czytano: 6907
Oblężenie i spacer po dnie morza (CBT4) Einar - 17/05/2012 11:06     
Witajcie
Przedstawiam dwa filmy nagrane na Closed Beta Testach 4, które sprawiają, że ma coraz większy smak na grę. W oblężeniu widzimy katapulty i wieże oblężnicze niszczące mury i strzelające to dziwnego "kamienia" unoszącego się nad zamkiem, możliwe że oblężenie polega właśnie na zniszczeniu tego kamienia. Widzimy również siły powietrzne smiley Tak więc wcale nie ciężko dostać się do wnętrza zamku.

Na kolejnym filmie, prosto z dna morza, możemy zobaczyć trochę techniki wykorzystywanej we współczesnych czasach. Będziemy mieli możliwość założenia skafandra i nurkowania, zapewne do czasu wykorzystania się powietrza w butli na plecach. Naprawdę świetnie wygląda dno podczas nocy, gdy musimy sobie wszystko podświetlać latarką umieszczoną na skafandrze. O dziwo, możemy tam też budować nieznane mi jak dotąd obiekty. Do tego zobaczcie jak oni wyciągają skrzynie z dna, w czasach współczesnych robimy to samo. W sumie jest to świat fantasy i tutaj nie określa się który to wiek, a patrząc na te wszystkie dotychczasowo opublikowane filmy, możemy się spodziewać ostrego pomieszania epok smileyWięcej...         Czytano: 7191
Podsumowanie CBT4 Einar - 12/05/2012 12:17     
Witajcie drodzy czytelnicy!
Jako iż od jakiegoś czasu nie pojawiały się na naszym portalu żadne newsy, wziąłem sprawy w swoje ręce i postanowiłem uzupełnić zaległy materiał. Zapraszam do lektury.


Czwarte beta testy zaczęły się w grudniu i zakończyły w marcu. Przez te 95 dni, gracze wykazali się dużą aktywnością, jak wskazują statystyki; założono 173 gildie, zbudowano ok. 3400 domów, sprzedano 130 tys przedmiotów, posadzono aż 2.2 mln drzew, zakupiono 750 tys sosen i 660 tys truskawek. Są to statystyki którymi AA w obecnej fazie może się pochwalić, a wynika z nich, że gra świetnie się sprawuje. Ale jest i zła wiadomość, przynajmniej dla mnie... innym może wydawać się całkiem neutralna. Czytaj dalej...

XLGAMES Planuje kolejną fazę CBT, więc jeszcze trochę poczekamy skoro poprzednia trwała trzy miesiące. Jednak podczas tych trzech miesięcy, nie wspominając już o tych osiągnięciach które już wymieniłem, deweloperzy zbadali opinie dwóch tysięcy graczy, przy czym większość była badana przez nich osobiście, a nie ankietami. CBT4 wniosło też ogromne urozmaicenie zarówno pod kątem grafiki, jak i mechaniki gry. Dodano bowiem trzy nowe kontynenty, cztery obszary morskie, możliwość prowadzenia oblężenia (byłem przekonany że już wcześniej zostało to wprowadzone, ale jednak nie), dodano piratów, ale nie jest to klasa postaci, nie znalazłem dokładnych informacji co to znaczy, stworzono również potwora morskiego o nazwie Kraken, którego można zobaczyć na filmie który dołączam do treści i pojawi się też dom aukcyjny, którego w sumie nie powinno zabraknąć w każdej dobrze presporującej się grze tego gatunku. Zespół poprawił też wygląd rasy Ferre i system tworzenia wszystkich postaci, dodając przy tym nową rasę - Hariharan. Pojawiła się też nowa ciekawa opcja, która jest mi znana z gry Haven & Hearth - możliwość tropienia złodziei. Jeśli ktoś podkrada surowce z twojego terenu, będzie zostawiał ślady, którymi podążając możemy dotrzeć do złodzieja. Tyle oto dodali, ale też coś usunęli. Panowie, trzymajcie się, świat AA stał się uboższy o... beczki z alkoholem! Zaiste smutna nowina, ale najlepszy jest powód, o którym przeczytałem na innym polskim portalu. Podczas wesela, jeden z zaproszonych gości postarał się o dodatkową atrakcję i postanowił wrzucić ową beczkę z alkoholem do ognia... alkohol i ogień, to chyba nie zwiastuje nic dobrego? Powstała ogromna eksplozja która zabiła wszystkich weselników.


Więcej...         Czytano: 6037
Strona 1 z 2 1 2 >
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Wojaszek
DATA: 04/09/2014 21:30
O Jezu czy ta strona już umarła? Ludzie obudźcie się Open Beta już jest.

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:43
gdzie sie gre pobiera

~Kolut
DATA: 22/02/2014 21:42
e

^freon3
DATA: 01/02/2014 22:35
Hej

~Raga
DATA: 28/01/2014 21:53
Siema smiley

Copyright 2011 by archeage.pl
Powered by Extreme Fusion || Design TTBoS || Code by: Rafik